Luister
muziek
14 April 2026 18:45
Deel dit artikel:

Rommelmarkt in Budel-Schoot komt eraan: tweedehands spullen bij de blokhut

Dit jaar organiseert Jong Nederland Budel-Schoot weer de rommelmarkt. Deze vindt plaats op zondag 3 mei en begint om 10.00 uur op het terrein van de blokhut, aan de Grootschoterweg 121, en eindigt om 14.30 uur.

cranendonck24
  / / Redactie
  • Beeld - Jong Nederland Budel-Schoot
Advertentie

Op vrijdag avond 1 mei 18.15 en zaterdag 2 mei om 09.30 uur kunnen de inwoners van Budel-Schoot hun spullen aan de straat zetten. Deze worden opgehaald door vrijwilligers van Jong Nederland. Inwoners van Budel-Schoot krijgen een flyer in de brievenbus met verdere informatie en de straatnamen waar spullen vrijdagavond opgehaald worden en in welke straten op de zaterdag.

Mensen van buiten Budel-Schoot die graag spullen willen doneren, kunnen deze vrijdagavond en zaterdagochtend tijdens het ophalen van de spullen afleveren bij de blokhut.

Er worden veel tweedehands spullen verkocht in de kramen van de volgende categorieën: kleding, oud ijzer, elektronica, meubels, schilderijen, serviesgoed en andere huis-, tuin- en keukenbenodigdheden, speelgoed, multimedia en boeken. Naast de reguliere verkoop zullen de extra bijzondere artikelen per opbod worden verkocht. Ook kun je op het terras terecht voor een hapje en drankje.

De entreeprijs is 2 euro maar kinderen onder de 12 jaar kunnen gratis naar binnen. De opbrengst van de rommelmarkt gaat volledig naar de jeugdvereniging.

Download de gratis app van Cranendonck24 en mis niets → Apple | Android

Deel dit artikel:
Advertentie



Ga terug
Advertentie
Advertentie