Luister
muziek
22 April 2026 08:51
Deel dit artikel:

Koningsdag in Gastel met optocht, spellen en muziek bij De Cranehoeve

Koningsdag in Gastel wordt op maandag 27 april gevierd met een uitgebreid programma bij de Cranehoeve. Jong en oud kunnen die dag deelnemen aan verschillende activiteiten, variërend van een gezamenlijke lunch tot een optocht en spelletjes.

cranendonck24
  / / Redactie
Advertentie

De dag begint om 12.30 uur met een gezamenlijke lunch. Bezoekers kunnen voor 7,50 euro per persoon aanschuiven. Daarmee start het programma op een gezamenlijke en toegankelijke manier voor iedereen die mee wil doen.

Optocht en spellen

Om 14.00 uur volgt een vaste traditie tijdens Koningsdag: de optocht met versierde fietsen. Kinderen en volwassenen kunnen hieraan deelnemen en hun creativiteit laten zien. De optocht zorgt ieder jaar voor een kleurrijk onderdeel van de dag.

Vanaf 15.00 uur staan de Oud-Hollandse spellen en activiteiten van Crazy 88 op het programma. Daarbij draait het om een combinatie van spel, competitie en ontmoeting. Bezoekers kunnen hier op een laagdrempelige manier aan meedoen.

Muziek en eten

In de namiddag gaat het programma verder met eten en muziek. Vanaf 17.00 uur is er een frietwagen aanwezig en wordt de dag afgesloten met muziek van DJ Ganz. Daarmee verschuift de sfeer richting een feestelijke afsluiting.

Ook voor kinderen is er de hele dag iets te doen. Op het Cornelisplein staat een springkussen waar zij zich kunnen vermaken.

Aanmelden voor de lunch

Wie wil deelnemen aan de lunch moet zich vooraf aanmelden. Dat kan tot 15 april door een formulier in te leveren bij Ingrid Reinhardt aan de Hoogstraat 9C in Gastel of via e-mail. Betalen kan op de dag zelf, contant of met pin.

Met het programma biedt Gastel opnieuw een gevarieerde invulling van Koningsdag, waarbij ontmoeting en activiteiten voor alle leeftijden centraal staan.

Download de gratis app van Cranendonck24 en mis niets → Apple | Android

Deel dit artikel:
Advertentie



Ga terug
Advertentie
Advertentie