De politie is nog op zoek naar de eigenaren van meerdere goederen die op 10 april 2026 in beslag zijn genomen in Maarheeze. De spullen werden aangetroffen tijdens een controle van twee personen na een melding over een verdachte situatie bij een auto.
In een eerder bericht liet de politie al weten dat er vermoedelijk gestolen goederen waren gevonden. Inmiddels is duidelijk om welke spullen het precies gaat. Toch hebben zich nog niet alle eigenaren gemeld.
Het gaat om de volgende items, die je ook onderaan dit bericht op de foto ziet:
De politie vermoedt dat deze spullen niet rechtmatig verkregen zijn en wil ze graag teruggeven aan de juiste eigenaar.
De politie roept inwoners op om zich te melden als zij denken dat een van deze goederen van hen is. Ook als je iemand kent van wie deze spullen mogelijk zijn, wordt gevraagd om dit door te geven.
Melden kan via het telefoonnummer 0900-8844 of door een bericht te sturen via Instagram.
De goederen werden in de nacht van 10 april rond 00.30 uur aangetroffen na een melding dat iemand aan een auto aan het voelen was. Agenten troffen daarop twee personen aan en controleerden hen. Tijdens die controle kwamen de spullen tevoorschijn.
Het onderzoek naar de herkomst van de goederen loopt nog. De politie hoopt met deze oproep de spullen alsnog bij de rechtmatige eigenaar terug te krijgen.
Download de gratis app van Cranendonck24 en mis niets → Apple | Android