Luister
muziek
19 Maart 2026 16:29
Deel dit artikel:

Koen van Laarhoven van Cranendonck Actief over uitslag: 'We hadden gehoopt op winst en dat is gelukt’

Cranendonck Actief heeft bij de gemeenteraadsverkiezingen in Cranendonck vier zetels behaald, een winst van één zetel. Lijsttrekker Koen van Laarhoven reageert tevreden op de uitslag en kijkt vooruit naar de volgende stappen.

cranendonck24
  / / Redactie
  • Beeld - Ron Frenken
Advertentie

"We hadden gehoopt op winst en dat is gelukt. We gaan door met de idealen waar we voor staan", zegt Van Laarhoven over de uitslag. De partij wil de komende periode actief inzetten op samenwerking binnen de raad. "Met goede ideeën moeten we proberen de meerderheid te krijgen met deze partijen."

Sterk resultaat in Maarheeze

Opvallend is dat Cranendonck Actief bij alle stembureaus in Maarheeze als winnaar uit de bus kwam. Dat noemt Van Laarhoven een bijzonder resultaat. "Omdat er toch andere lijsttrekkers zijn die uit Maarheeze zelf komen."

De winst in Maarheeze onderstreept volgens de partij dat hun boodschap aanslaat bij een brede groep inwoners binnen de gemeente.

Focus op leefbaarheid en regio

Inhoudelijk wil Cranendonck Actief zich de komende periode blijven richten op thema's die volgens de partij belangrijk zijn voor de toekomst van de gemeente. "We willen ons heel graag inzetten voor de leefbaarheid en betrokkenheid, om aan te kunnen haken bij de regionale ontwikkelingen zoals Brainport."

Daarbij kijkt de partij niet alleen naar de korte termijn, maar ook naar de positie van Cranendonck binnen de regio.

Download de gratis app van Cranendonck24 en mis niets → Apple | Android

Deel dit artikel:
Advertentie



Ga terug
Advertentie
Advertentie