Luister
muziek
31 Mei 2026 17:19
Deel dit artikel:

Promotiedroom VV Maarheeze eindigt na verlenging tegen Nooit Gedacht

VV Maarheeze is er zondag opnieuw niet in geslaagd om promotie af te dwingen. De ploeg verloor na verlenging met 4-3 van Nooit Gedacht uit Geffen en blijft daardoor ook komend seizoen actief in de 4e klasse.

cranendonck24
  / / Redactie
  • Beeld - Hennie Roosen
Advertentie

Op sportpark De Biescamp begon Maarheeze sterk aan het duel tegen de nummer uit de 3e klasse. De ploeg nam vanaf de aftrap het initiatief en creëerde meerdere kansen. Na een kwartier spelen moest de thuisploeg zelfs twee keer redding brengen op de doellijn. Kort daarna kreeg spits Remy Verhoeven een grote mogelijkheid om de score te openen, maar zijn kopbal miste richting.

Wind helpt thuisploeg aan voorsprong

Na ruim een half uur spelen kreeg Nooit Gedacht een vrije trap op ongeveer twintig meter van het doel. De bal werd door de wind meegenomen en verdween achter doelman Jarno Nijssen: 1-0.

Maarheeze herstelde zich snel van die tegenvaller. Na een scrimmage in het strafschopgebied gaf Remy Verhoeven het laatste zetje en bracht hij de stand weer in evenwicht: 1-1. Voor rust kreeg Maarheeze nog kansen op een voorsprong, maar die werden niet benut.

Strafschop zet Nooit Gedacht op voorsprong

Na rust kwam Nooit Gedacht sterker uit de kleedkamer. De thuisploeg zette meer druk en drong Maarheeze terug. In de 53e minuut ging een verdediger van Maarheeze in de fout in het strafschopgebied, waarna de scheidsrechter naar de stip wees. Thijn de Vos schoot de penalty binnen: 2-1.

Maarheeze had het daarna moeilijk, maar bleef in de wedstrijd doordat Nooit Gedacht de marge niet verder uitbreidde. Een kwartier voor tijd sloeg Remy Verhoeven opnieuw toe. Hij was de defensie te slim af en rondde beheerst af: 2-2.

In de slotfase van de reguliere speeltijd werden Jordy van Zon en de geblesseerde Niels Perrenet vervangen door Karsten Hulsbosch en Jesse Rondeel. Beide ploegen gingen nog voor de winst, maar doelpunten bleven uit waardoor een verlenging nodig was.

Blessure voor Karsten Hulsbosch

In de verlenging kwam Nooit Gedacht snel opnieuw op voorsprong. Een misverstand in de defensie van Maarheeze werd afgestraft door invaller Sil Steenbergen: 3-2.

Niet veel later moest Karsten Hulsbosch na een ongelukkige botsing geblesseerd van het veld worden gedragen. Twee jaar geleden liep hij al een afgescheurde kruisband op. Volgens de eerste signalen lijkt dat opnieuw het geval. Braiem Verhoeven kwam als vervanger binnen de lijnen.

Kort na de hervatting van de tweede verlenging kwam Maarheeze opnieuw langszij. Routinier Ralf van Beek ontsnapte op het randje van buitenspel en bleef oog in oog met de keeper koel: 3-3.

Vrije trap beslist duel

Het leek daarna uit te draaien op strafschoppen, maar enkele minuten voor tijd kreeg Nooit Gedacht een vrije trap op ongeveer 25 meter van het doel. Thijn de Vos schoot de bal via de binnenkant van de paal binnen: 4-3.

In de slotfase werd Ricky van den Groenendaal nog vervangen door Noah Baudoin in een poging om een nieuwe gelijkmaker te forceren, maar die bleef uit. Daarmee eindigde opnieuw de promotiedroom van Maarheeze, ondanks de vechtlust die de ploeg liet zien.

Download de gratis app van Cranendonck24 en mis niets → Apple | Android

Deel dit artikel:
Advertentie



Ga terug
Advertentie
Advertentie