Luister
muziek
01 December 2024 15:03
Deel dit artikel:

Kindershow in De Smeltkroes gebaseerd op koe Leonarda 12, die 100 km zwom tijdens watersnoodramp

Een theatershow 'voor jonge avonturiers' speelt aan het begin van het nieuwe jaar af in De Smeltkroes in Maarheeze. Het gaat om de voorstelling 'Hé, koe waar ga jij naartoe?'

cranendonck24
  / / Redactie
Advertentie

"Tijdens de kerstvakantie nodigen we jullie van harte uit in De Smeltkroes in Maarheeze voor de AK-jeugdvoorstelling 'Hé, koe waar ga jij naartoe?' Voor 5 euro geniet je van deze vrolijke en avontuurlijke voorstelling van Vanaf2 Producties door Joes Boonen", zegt AK De Smeltkroes.

Waar gaat het over?

Koe verveelt zich. Ze is het geloei moe en wil wel eens wat anders eten dan gras. Koe duikt in de rivier om iets nieuws te ontdekken. Maar als koe ver van huis is, is het water wel erg koud en diep. Ze mist haar warme bed van stro. Komt koe weer veilig thuis?

Deze vrolijke voorstelling is geschikt voor kinderen van 3 tot en met 8 jaar en is gebaseerd op het prentenboek 'Hé, koe waar ga jij naartoe?' van Joes Boonen, dat geïnspireerd is op het waargebeurde verhaal van koe Leonarda 12. Tijdens de watersnoodramp in juli 2021 zwom deze bijzondere koe honderd kilometer door de Maas.

Praktische informatie

  • Datum: Donderdag 2 januari 2025
  • Tijd: van 11.00 tot 11.40 uur
  • Prijs: 5 euro per persoon
  • Locatie: De Smeltkroes, Maarheeze

Kaarten zijn eenvoudig online te bestellen via www.akdesmeltkroes.nl/producten/jeugd en op de dag zelf verkrijgbaar vanaf 10.30 uur aan de kassa.

Download de gratis app van Cranendonck24 en mis niets → Apple | Android

Deel dit artikel:
Advertentie



Ga terug
Advertentie
Advertentie