Luister
muziek
20 Februari 2025 21:43
Deel dit artikel:

Klompen tot in de late uurtjes te horen bij Boerenbruiloft in Roesdonk

Groot feest in Roesdonk (Soerendonk) afgelopen weekend. De klompen waren tot in de late uurtjes te horen bij de Boerenbruiloft van CV De Roesdonkers.

cranendonck24
  / / Redactie
Advertentie

Boer Bart en boerin Suzanne gingen dit jaar voorop bij de Boerenbruiloft van Soerendonk. Traditiegetrouw werd het boerenbruidspaar in een lange stoet opgehaald waarbij het bruidspaar dit keer plaatsnam op een maïskneuzer.

Het was nog even zoeken naar de getuigen van de bruidegom, zodat die op tijd op het podium waren. Daarna werd tijdens de officiële ceremonie het onechte huwelijk voltrokken. Voorafgaand daaraan heeft boerin Suzanne nog laten zien dat ze verschillende gereedschappen in de juiste volgorde kan aangeven aan Bart. En Bart heeft laten zien dat hij de nodige kennis heeft over borreltjes om Suzanne daarmee te helpen.

Uiteindelijk besloten de pastoors, Roy en Arian, het bruidspaar te trouwen en werd er gefeliciteerd tijdens de receptie. "Het werd een mooi feest met diverse optredens en dj’s. De boerenklompen waren tot in de late uurtjes te horen", zegt CV De Roesdonkers. "Namens boer Bart en boerin Suus willen wij iedereen bedanken voor deze gezellige boerenbruiloft."

Download de gratis app van Cranendonck24 en mis niets → Apple | Android

Deel dit artikel:
Advertentie



Ga terug
Advertentie
Advertentie