Houd er rekening mee dat er vrijdag 6 juni mogelijk geen NS-treinen rijden in het hele land door een staking. Vakbonden organiseren mogelijk een staking in Midden-Nederland.
Een staking in Midden-Nederland raakt het hart van onze operatie. Een groot deel van de treinen van NS rijdt door de provincie Utrecht. Ook wordt vanuit Utrecht het landelijke NS-treinverkeer aangestuurd. Hierdoor heeft een staking in Midden-Nederland gevolgen in het hele land.
"Op dit moment hebben wij van de vakbonden nog geen officiële aankondiging voor deze acties ontvangen. Daardoor weten we nog niet of de stakingen definitief zullen plaatsvinden. Tegelijkertijd vinden we het wel belangrijk om je alvast op de hoogte te stellen van de mogelijke hinder", meldt de NS.
De verwachting is dat de internationale treinen blijven rijden.
Download de gratis app van Cranendonck24 en mis niets → Apple | Android