Luister
muziek
14 Mei 2020 06:38
Deel dit artikel:

Fitlife Budel verplaatst activiteiten naar parkeerplaats, want buiten sporten mag wel

Fitlife Budel mag de deuren nog niet openen, dus gaan ze het erbuiten opzoeken. Ze hebben negen stations op de parkeerplaats geplaatst met dumbells, barbells, kettlebells en bankjes. Zo kunnen hun leden tóch sporten. Want buiten sporten mag wel.

cranendonck24
  / Redactie
  • Beeld - Fitlife Budel
Advertentie

"Helaas mogen wij onze officiële deuren niet open, maar wij mogen wel met onze lessen en fitness outdoor", zegt Fitlife op hun Facebookpagina. Tijdens de coronacrisis biedt Fitlife op de oprit outdoor trainingen aan, totdat ze weer open mogen. Voor de fitness dien je een plaatsje te reserveren. Dit kan net als voor de groepsles online of via de app in het groepslesrooster.

Vanaf maandag 18 mei starten ze met een aangepast groepslesrooster diverse lessen outdoor. Ook die vinden plaats op de parkeerplaats. "Natuurlijk willen wij zoveel mogelijk leden de mogelijkheid bieden om gebruik te maken van onze outdoor trainingen", vertelt Fitlife. "Daarom vragen wij iedereen maximaal drie keer per week een training te reserveren. De lessen zijn vanaf een week van te voren te boeken."

Reserveren
Boek via de app of op https://tinyurl.com/FIT-OUTDOOR. De outdoor- en online-activiteiten zijn alleen beschikbaar voor leden met een actief abonnement. Wil jij graag je abonnement activeren? Stuur dan een mail naar info@fitlife-budel.nl.

Download de gratis app van Cranendonck24 en mis niets → Apple | Android

Deel dit artikel:
Advertentie



Ga terug
Advertentie
Advertentie