Luister
muziek
14 Augustus 2020 18:00
Deel dit artikel:

Streep door keverweekend in Budel door toenemende aantal besmettingen

The VW Aircooled Event in Budel gaat dit jaar niet door, mede vanwege het toenemende aantal besmettingen. 'In goed overleg met de organisatie en de gemeente Cranendonck' is besloten om dit jaar het alom bekende keverweekend niet door te laten gaan.

cranendonck24
  / -
  • Beeld - Pixabay
Advertentie

"Zowel de organisatie als de gemeente vinden dit uiteraard heel jammer. Hopelijk kunnen we de luchtgekoelde Volkswagens volgend jaar in Cranendonck weer verwelkomen", zegt de organisatie. "Als bestuur staan we 100 procent achter dit besluit. De recente berichtgeving rondom de ontwikkelingen van het virus zijn zorgelijk. Niemand kan voorspellen wat de situatie in september zal zijn. De eigen gezondheid en die van anderen willen we niet in gevaar brengen."

The VW Aircooled Event zou plaatsvinden in het weekend van 11 tot en met 13 september. Het evenement in Budel staat los van het Internationaal Kever Weekend.

Download de gratis app van Cranendonck24 en mis niets → Apple | Android

Deel dit artikel:
Advertentie



Ga terug
Advertentie
Advertentie