Dit jaar geen lederhosen en pullen bier op sportpark De Braken. De organisatie van het Oktoberfest in Soerendonk heeft de knoop doorgehakt: dit jaar gaat het Duitse megafeest definitief niet door.
Het bleef koffiedik kijken, zoals in een eerder artikel op Cranendonck24 over het Oktoberfest al vermeld is. De kogel is nu toch echt door de kerk. Ook in een andere, aangepaste vorm, gaat het feest niet plaatsvinden. “Met pijn in het hart is besloten om de festiviteiten dit jaar niet door te laten gaan", zegt de organisatie.
Geen afstel
Dat het 20-jarig jubileum geen grootse doorgang kon vinden, was enkele maanden geleden al duidelijk. Echter, de hoop op een bescheiden coronaproof-editie bleef bestaan. "Door de recent aangescherpte regels is het niet haalbaar iets te organiseren dat binnen de gestelde criteria van de overheid en het RIVM blijft. Van uitstel komt geen afstel, dat staat als een paal boven water, zodra het feest van premier Rutte door mag gaan, zal het dubbel en dwars ingehaald worden.”
De aftermovie van de 2019-editie is hieronder te zien.
Download de gratis app van Cranendonck24 en mis niets → Apple | Android