Luister
muziek
06 Februari 2023 15:19
Deel dit artikel:

Let op: wijzigingen van inzameling oud papier op meerdere plekken

Elke maand wordt het oud papier in gemeente Cranendonck ingezameld. Voor twee routes wijzigt de dag en het tijdstip waarop het papier wordt opgehaald.

cranendonck24
  / Redactie
  • Beeld - Foto ter illustratie
Advertentie

Hieronder vind je alle wijzigingen.

’t Bösselke (Budel): van zaterdag naar vrijdag

Buurtvereniging ’t Bösselke is gestopt met de inzameling. Dit betekent dat het oud papier wordt opgehaald door Remondis. Hierdoor verandert de inzameldag en het tijdstip waarop het oud papier moet worden aangeboden. Vanaf 10 februari wordt het oud papier op deze route opgehaald op vrijdagmorgen. De gemeente vraagt bewoners daarom het papier tijdig (vóór 07.30 uur) aan te bieden.

Wijk Heesakker (Budel): ’s morgens in plaats van ’s avonds

Het oud papier in de wijk Heesakker (voorheen route De Vinne) wordt sinds januari door Remondis overdag ingezameld. Voorheen vond de inzameling in de avonduren plaats. De gemeente vraagt bewoners van wijk Heesakker daarom het papier tijdig (vóór 07.30 uur) aan te bieden.

Twijfel? Check de afvalapp!

Met de overgang naar Remondis kunnen inzamelroute(s) en -dagen gewijzigd zijn. De actuele inzameldagen zijn te vinden in de afval-app en op afvalkalender.cranendonck.nl. Check met behulp van postcode en huisnummer het actuele inzamelschema.

Download de gratis app van Cranendonck24 en mis niets → Apple | Android

Deel dit artikel:
Advertentie



Ga terug
Advertentie
Advertentie