Luister
muziek
13 Juli 2023 08:45
Deel dit artikel:

Toepen bij Ons Lieske tijdens kermis in Maarheeze

Muuzevangers en Muuzevangerinnekes, 't is niet alleen zwieren-zwaaien-rondjes-draaien tijdens de Mareser kermis komend weekend. Er gaat ook weer getoept worden, in café Ons Lieske.

cranendonck24
  / / Redactie
  • Beeld - Google Streetview
Advertentie

Daar worden, in samenwerking met CV De Muuzevangers, op kermismaandag 17 juli de toepkaarten weer tevoorschijn gehaald. Inschrijven kan vanaf 12.00 uur, de eerste ronde start om 13.00 uur. Deelname kost 7,50 euro per persoon, waarmee ze mooie geldprijzen kunnen uitkeren voor de nummers 1, 2 en 3.

Extra prijzen

Om het feest nóg groter te maken, voegt AK de Smeltkroes daar nog een extra prijs aan toe; twee kaartjes voor de voorstelling 'Cameretten Finalistentournee' en stelt de Mijl van Mares nog een extra verrassingsprijs beschikbaar.

Download de gratis app van Cranendonck24 en mis niets → Apple | Android

Deel dit artikel:
Advertentie



Ga terug
Advertentie
Advertentie