De organisatie van de Mijl van Mares heeft ook profwielrenner Reinier Honig aangekondigd als deelnemer van de wielerronde van Maarheeze.
Dat is de volgende grote naam die aan de start van de wedstrijd verschijnt. Eerder werd al Touretappewinnaar Wout Poels gepresenteerd. Ook de komende dagen zullen er volgens de organisatie van de Mijl van Mares nog meer bekende wielrenners volgen. Die worden allemaal bekendgemaakt via Cranendonck24, de mediapartner van de Mijl.
Reinier Honig is een bekende naam in de wielerwereld. Hij is onlangs nog voor de tweede keer in zijn carrière Europees kampioen stayeren geworden. Bij het stayeren in het baanwielrennen rijden alle renners achter een zware motor voorzien van een rol waar de renner zo dicht mogelijk tegen rijdt; men spreekt van een 'Derny'. De gangmaker zit rechtop om de renner beschutting te bieden. Hierdoor worden hoge snelheden bereikt.
Download de gratis app van Cranendonck24 en mis niets → Apple | Android