De meiden van MO18-1 bij Hockeyclub Cranendonck (HCC) zijn afgelopen weekend kampioen geworden.
Met nog twee wedstrijden te gaan, lag afgelopen weekend het kampioenschap voor het grijpen. Als één van de twee wedstrijden gewonnen werd, waren de meiden niet meer in te halen. Met flink wat supporters reisden ze af naar Sittard. De eerste wedstrijd tegen Delta Venlo werd 2-2 gelijkspel, waardoor het spannend werd. De tweede wedstrijd tegen Scoop werd met 3-6 gewonnen. Dus zijn ze kampioen.
Afgelopen zondag konden de jongens van JO14-1 zaalkampioen worden in de 2e klasse. "Wat een spannende wedstrijd tegen Weert, die in de laatste seconde nog de gelijkmaker scoorde uit een strafcorner", zegt HC Cranendonck. "De laatste wedstrijd tegen HOD werd wel gewonnen met 7-3. Van de vier teams die kampioen konden worden, gingen de jongens JO14 van RHC Concordia met de titel naar huis."
De jongens en coaches Lara Jonker en Lotte Rooijakkers van JO14-1 hebben laten zien dat ze in de 2e klasse ook echt meedoen voor de prijzen.
Download de gratis app van Cranendonck24 en mis niets → Apple | Android