In de zesde Paradepraat van dit seizoen schuiven Boy Jansen en Frank van Leeuwen aan bij host Maarten van der Velden en sidekick Dirk van Gaal. Gezelligheid gegarandeerd met deze twee carnavalsfanaten, maar het blijft niet bij grappen en gehos: het gaat over passie, theater, hard werken en die onverklaarbare optochtkoorts die je nooit meer loslaat.
Zowel Boy als Frank zijn nauw verbonden aan het Budelse carnaval. Boy was op zijn achttiende de jongste prins carnaval van Nederland en stond jarenlang in de ton. Frank kreeg de liefde voor carnaval met de paplepel ingegoten en liep mee in elke optocht die hij maar kon vinden. Tegenwoordig is hij tv-presentator bij WNL en nog altijd actief wagenbouwer.
Ze wisselen verhalen uit over bouwen, optreden en publiek. Daarnaast verrast Boy met zijn liefde voor de Brabantsedag, waar hij zelfs twee keer meedeed als spelregisseur en acteur. Zijn missie: Frank overtuigen om dit jaar voor het eerst de Brabantsedag te komen bekijken.
Deze Paradepraat-aflevering 'Optochtkoorts' (seizoen 3, aflevering 6) is te beluisteren via Spotify of de website van de Brabantsedag. Het podcastteam duikt dit seizoen nog vaker in de wereld achter de schermen van de Brabantsedag. Samen met nationaal én lokaal bekende gasten, gepassioneerde bouwers en kenners. Elke vrijdag staat er een nieuwe aflevering online.
Download de gratis app van Cranendonck24 en mis niets → Apple | Android