De motoren brullen weer, de bal rolt en de voorbereidingen voor het nieuwe motoballseizoen zijn in volle gang. Onder de bezielende leiding van trainer Bart Hompes werken de junioren van MBV Budel hard aan hun techniek en conditie om helemaal klaar te zijn voor de seizoensstart.
Op 22 maart trappen zowel de junioren als de senioren af in het Brabantse Budel met een wedstrijd tegen het Duitse MSC Philippsburg. "Noteer die datum alvast, want het belooft een mooie strijd te worden", zegt de motoballvereniging van Budel. De wedstrijd van de junioren start om 13.30 uur en de senioren om 16.00 uur.
Via de nieuwe website van MBV Budel kun je een liveblog volgen van de wedstrijden. Daar kun je bovendien het volledige speelschema vinden.
"Daarnaast kijken we vooruit naar het EK Motoball", meldt de vereniging bovendien. Dat vindt plaats van 9 tot en met 13 juli in Budel. "Een ongekend spektakel waar de beste teams van Europa de strijd aangaan om de titel. Dit wil je niet missen."
Download de gratis app van Cranendonck24 en mis niets → Apple | Android